Specialista na Caorle, Itálie... tel. 487 761 001

Lastminute


Caorle (Itálie): 1 den u moře "Otočka - koupačka"

!! LastMinute nabídka !!
V ceně je zahrnuta doprava klimatizovaným autobusem, služby hotelu Luisa (bar - platba možná v CZK nebo poukázkami, točený Gambrinus, kofola), neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

Klienti mají po celý den k dispozici zázemí našeho hotelu Luisa:
úschovna zavazadel, možnost směny, terasa k posezení, společenská místnost s hotelovým barem (platba v CZK/EUR/poukázkami), možnost objednat si oběd nebo večeři před odjezdem či svačinový balíček na cestu domů (platba v CZK/EUR/poukázkami), sociální zařízení s toaletou a sprchou. Možnost připlatit si plážový servis / slunečník a 2 lehátka.

24.07. - 26.07.

500,- Kč / osoba

Více zde …
 

Caorle (Itálie): hotel LUISA

!! LastMinute nabídka !!

Ubytování v hotelu se polopenzí na 7 nocí v pokojích s balkónem a klimatizací. V ceně je zahrnuta autobusová doprava, uvítací polévka, lůžkoviny, ručníky a osušky, neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, denní úklid, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

24.07. - 02.08.
31.07. - 09.08.

6 900,- Kč / dosp. osoba
5 900,- Kč / dítě 5-12 let
4 900,- Kč / dítě 3-5 let
2 500,- Kč / dítě do 3 let
 - 500,- Kč / osoba vlastní doprava

Více zde …
 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CAORLE (ITÁLIE)

!! Nabídka !!

Nabízíme autobusovou dopravu do Caorle (Itálie) s odjezdem ve středu, pátek a neděli (neděle pouze v prázdninové termíny).
Doprava je zajištěna kvalitními, moderními a klimatizovanými autobusy našich smluvních partnerů. V každém autobuse je DVD, toaleta a během cesty je možnost zakoupení nápojů.

Nástupní místa TRASA A: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Neratovice, Mělník, Praha - Černý Most, Benešov, Humpolec, Tábor, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Kaplice, Dolní Dvořiště
Nástupní místa TRASA B: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Moravská Třebová, Šumperk, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

 

2 000,- Kč / osoba

 Aktuální informace

Otevření hotelů

Otevření našich hotelů v Caorle:
CATTO-SUISSE 03.06.2020
LUISA 15.06.2020

Katalog ke stažení

Naši parnteři

Facebook

Denně aktuální Lastminute nabídky zájezdů do Itálie - Caorle (VE).