Specialista na Caorle, Itálie... tel. 487 761 001

Lastminute


Caorle (Itálie): 1 den u moře "Otočka - koupačka"

!! LastMinute nabídka !!
V ceně je zahrnuta doprava klimatizovaným autobusem, služby hotelu Teresa nebo Luisa (bar - platba možná v CZK nebo poukázkami, točený Gambrinus, kofola), neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, denní úklid, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

28.08. - 30.08.

1 000,- Kč / osoba

 
 

Caorle (Itálie): hotel CATTO-SUISSE

!! LastMinute nabídka !!

Ubytování v hotelu se snídaní na 7 nocí v pokojích s balkónem a klimatizací. V ceně je zahrnuta autobusová doprava, uvítací polévka, lůžkoviny, ručníky a osušky, neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, denní úklid, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.
Na místě je možné dokoupení obědů i večeří (platba v CZK nebo EUR).

30.08. - 08.09.

8 100,- Kč / dosp. osoba
7 800,- Kč / dítě do 12 let na 3.lůžku
4 500,- Kč / osoba na 4.lůžku
 - 500,- Kč / osoba vlastní doprava
 

Více zde …
 

Caorle (Itálie): 6 dní u moře

!! LastMinute nabídka !!

Pojeďte s námi a užijte si prodloužený víkend plný sluníčka a moře!
V ceně je zahrnuta doprava dálkovým klimatizovaným autobusem, 5 nocí v hotelu Catto-Suisse (pokoj s balkóne a klimatizací), polopenze v hotelu, služby hotelu (bar - platba možná v CZK nebo poukázkami, točený Gambrinus, kofola), uvítací polévka, ložní prádlo a ručníky, neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

30.08. - 06.09.

6 900,- Kč / osoba

Více zde …
 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CAORLE (ITÁLIE)

!! Nabídka !!

Nabízíme autobusovou dopravu do Caorle (Itálie) s odjezdem ve středu, pátek a neděli (neděle pouze v prázdninové termíny).
Doprava je zajištěna kvalitními, moderními a klimatizovanými autobusy našich smluvních partnerů. V každém autobuse je DVD, toaleta a během cesty je možnost zakoupení nápojů.

Nástupní místa TRASA A: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Neratovice, Mělník, Praha - Černý Most, Benešov, Humpolec, Tábor, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Kaplice, Dolní Dvořiště
Nástupní místa TRASA B: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Moravská Třebová, Šumperk, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

 

1 900,- Kč / osoba

 


Aktuální informace

Otevření hotelů

Otevření našich hotelů v Caorle:
CATTO-SUISSE 03.06.2020
LUISA 15.06.2020
TERESA 01.07.2020

Katalog ke stažení

Naši parnteři

Facebook

Denně aktuální Lastminute nabídky zájezdů do Itálie - Caorle (VE).