Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
ITÁLIE - - Caorle

Caorle je severoitalské letovisko ležící mezi Terstem a Benátkami s necelými 13 tisíci obyvateli. Během sezóny se ovšem počet obyvatel zvyšuje až na 100 tisíc. Nachází se mezi ústími řek Livenza a Lemene u Jaderského more. Díky své ideální poloze, dlouhé píscité pláži s pozvolným vstupem do moře a historickému centru je Caorle vyhledávaným turistickým letoviskem nejen pro rodiny s dětmi.

V samotném centru, které je mnohými přirovnáváno k nedalekým Benátkám, naleznete mnoho úzkých uliček proplétajících se historickým jádrem, umelěcký skvost – Dóm z roku 1038 se svou válcovitou zvonicí, kostel Svaté Panny Marie nebo třeba stále využívaný rybářský přístav s dlouholetou tradicí.

Caorle mužeme rozdělit podle rekreačních oblastí do tří částí – Caorle (zde se nachází i velmi oblíbené pláže Levante na východě a Ponente na západě, které jsou ideální nejenom pro dovolenou s dětmi pro pro pozvolný vstup do moře), Porto Santa Margherita a Altanea (vzdálená od města necelé 3 km; na zelené louce vystavené středisko, kde najdete moderně zařízená ubytovací zařízení, predevším pak vilky s bazény). Letovisko úspešně kombinuje vynikající přírodní podmínky spolu s krásami zachovalého centra a je tedy ideálním místem pro dovolenou a tolik žádaný odpočinek u moře.

Hotely
1 2 3
IT_CAORLE_MARCO_POLO_01.jpg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 1 500 Kč
IT_CAORLE_02.jpg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 4 300 Kč
IT_CAORLE_06.jpg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 5 400 Kč
IT_CAORLE_PALLADIO_BUDOVA_01.JPG.JPG
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 9 100 Kč
IT_CAORLE_CASA_MANZONI_01.jpg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 9 800 Kč
IT_CAORLE_ANGELO_01.jpg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 9 800 Kč
IT_CAORLE_GIOTTO_01.JPG
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 10 500 Kč
hotel_catto.jpg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 10 900 Kč
resize.jpeg
ITÁLIE/Veneto/Caorle
od 11 700 Kč
1 2 3