Specialista na Caorle, Itálie... tel. 487 761 001

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi, seniory ...

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře - ideální pro malé děti, zdravotně postižené a neplavce.

Caorle je pro svou malebnost, čistotu, klid, pohodu a mnoho zeleně známé po celé Evropě, výborný koktejl pro dovolenou plnou relaxu, dobrého žití a zábavy.

Caorle leží na severním pobřeží Jadranu, 70 kilometrů severovýchodně od Benátek. Z pohledu našince se tedy jedná o jedno z absolutně nejbližších přímořských letovisek našim hranicím. V mnoha ohledech je Caorle naprosto unikátní.

Neváhejte a pojeďte - skvělé ceny, akční nabídky, vysoká kvalita služeb, rodinná atmosféra, osobní přístup a hlavně - italsky mluvící delegát k dispozici nepřetržitě v hotelu Teresa a v hotelu Luisa po celou dobu vašeho pobytu!


PROČ NA DOVOLENOU DO CAORLE PRÁVĚ S CK EVA ŠULCOVÁ?

- Dlouholeté úspěšné působení v Caorle
- Široká nabídka hotelů a apartmánů všech kategorií
- Naše hotely se nacházejí v centru a do 300 m od moře
- Zodpovědní a zkušení delegáti jsou Vám k dispozici 24 hod denně přímo v hotelích
- Majitelka CK je po celou sezónu v Caorle k dispozici 24 hod denně a dohlíží nad Vaší ničím nerušenou dovolenou
- Proškolený český personál v hotelích
- Pouze u nás provádíme denní úklid na pokojích
- Podáváme výbornou česko-italskou kuchyni (polopenze); večeře jsou výběrem ze 4-5 hlavních jídel
- Možnost dokoupení obědu (40 - 100 Kč / oběd) na místě
- Hotelové bary s celodenním provozem a s českým pivem i českými TV programy :)
- Platby lze uskutečnit jak v CZK, tak v EUR
- Organizujeme a pořádáme výlety - Benátky denní / noční, Verona, Terst , Portogruaro, Bibione, Gardaland, Jesolo, ...
- WI-FI internet zdarma
- Dětské koutky na hotelích
- Individuální přístup ke každému klientovi

- Naše cestovní kancelář je pojištěná podle zákona č. 159/1999 Sb.
- Komplexní služby zaměřené na spokojenost klienta
- Zajišťujeme rychlou, bezpečnou a moderní dopravu s prověřenými dopravci
- Poskytujeme KVALITU za ROZUMNOU CENU
- Klientům jsme k dispozici 24 hod denně
- Zajistíme komplexní cestovní pojištění včetně storno pojištění zájezdu
- Připravíme pro vás dárkové poukazy dle přání
- Přijímáme pro platbu šekové poukázky
- Prodáváme provizně pobytové a poznávací zájezdy do celého světa
- Nabízíme ubytování na libovolný počet nocí
- Zajistíme pro Vás tranzitní ubytování v Itálii
- Pořádáme víkendové koupání - 1 den a 2 dny u moře
- Pořádáme zájezdy pro školní, sportovní aj. kolektivy dle přání (např. soustředění u moře se zajištěním přátelských utkání s místními sportovními kluby; ozdravné či tématické pobyty pro školky a školy s návštěvou italských škol během výuky, atd.)
- Nabízíme také překladatelské a tlumočnické služby - italština

Na celém pobřeží severního Benátska je to jediné místo, kde se harmonicky snoubí skutečně cenná historická architektura s moderní výstavbou plně respektující nejnovější urbanisticko-rekreační trendy současnosti. Řečeno jinými slovy, lze zde bydlet v novotou vonících nejmodernějších komplexech u dlouhých písčitých pláží a zároveň jen pár minut od 2000 let starého historického centra, které je díky obdobné poloze na laguně často nazýváno „malými Benátkami“. Pravděpodobným rokem vzniku je rok 452 našeho letopočtu.

Pozoruhodný je zejména místní románský dóm s kampanilou vystavěný již okolo roku 1000 a ovlivněný ještě byzantskými vzory. Nejmarkantnější otisk v podobě typické architektury celého starého města zde však zanechala staletí nadvlády benátské. Nad červenými střechami domů tak ční obdobně štíhlé zvonice a dokonce i místní názvosloví kopíruje to benátské, když třeba ulice se nazývají „calle“ a náměstíčka „campiello“.

Nelze však opomenout, že se jedná i o místo, které ve 30. letech 20. století okouzlilo natolik Ernesta Hemingwaye, že zde následně velmi často pobýval (viz výlet lodí do Lagun Caorle, prohlídka rybářských chýší). Caorle je ale taktéž vyhlášeným rybářským centrem se staletou a dodnes živoucí tradicí.

K zajímavým turistickým atrakcím se zde tak řadí i každodenní návraty rybářských loděk z moře a vykládání jejich úlovku, který je určen zejména typickým místním restauracím garantujícím tak absolutní čerstvost nejlahodnějších rybích pokrmů.

Ale pojďme již k tomu pro většinu z Vás podstatnějšímu, tedy k plážím, infrastruktuře a ubytování. Místní neobyčejně krásná pláž je tvořena jemným zlatavým pískem, pozvolna se sklání k mořské hladině a ve večerních hodinách neodolatelně láká k pozorování romantických západů slunce jakoby někam za moře.
Zcela uchvacující je ale i rušné „lungomare“, pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí, kterou si prostě nemůže nechat ujít žádný z místních rekreantů.

Nadmíru pestrá je ale i předkládaná paleta zábavy a sportu, ze které zmiňme alespoň opravdu vydařený vodní park Aquafollie. Přibližně 10 kilometrů dlouhé letovisko se rozděluje do několika, místní autobusovou dopravou vzájemně propojených částí - Ponente, Levante (centrum Caorle), Porto S. Margherita, nově se budující část Altanea a Duna Verde. A právě v moderní místní části Altanea, 5 km jižním směrem od centra Caorle, se nacházejí námi nabízené ubytovací kapacity.

Altanea se začala stavět před několika lety pod sloganem „rodí se klenot severního Jadranu“ a toto označení, byť by se tak mohlo zdát, rozhodně nelze považovat za přehnané. Přímo u moře se „na zelené louce“ zrodilo skutečné město budoucnosti, rekreační areál snů o úctyhodné ploše na 100 hektarů, v zeleni zasazený residenční komplex s komfortními pěšími zónami, cyklostezkami a mnoha bazény umně zakomponovaný do pobřežních dun. Zdejší stavby sice neohromují výškou, ale naopak expandují výhradně horizontálně a dokonale se tak propojují s přirozeným pobřežním lesem. Široká nabídka předkládaných aktivit tak již jen podtrhuje zcela unikátní a dozajista i výhradně příznivý dojem, jenž toto místo, otevřené veřejnosti v květnu 2004, nutně zanechává v každém svém návštěvníkovi. 

Aktuální informace

Itálie, Benátsko
Nyní již bez povinnosti testu na Covid-19 a bez následné karantény.

Otevření našich hotelů v Caorle:
CATTO-SUISSE 03.06.2020
LUISA 15.06.2020

Od 27.04.20 je kancelář otevřená.

Katalog ke stažení

Naši parnteři

Facebook